Kid'oh

KID'OH az et Dán márka, amely játékokat és felszereléseket fejleszt a gyermekek számára - a játékra, a funkcióra és a minőségre összpontosítva. A tartomány széles körben átfüggeszti: Fa játékok, Játszó konyhák és élelmiszerbolt vásárlás Gyerekheverők, golyó medencék, Hab játszószőnyegek és gyakorlati berendezések az autóhoz és a babakocsihoz. Mindent úgy terveztek, hogy a gyermekek fejlesztése és a szülők igényeit szem előtt tartva. A Kid'oh egyesíti a szilárd kivitelezést a skandináv stílusával és sok játéklehetőséggel - tökéletes a mindennapi élethez a gyermekes családokban, ahol a dolgok szórakoztatóak és tartósok is lehetnek.

Se de populære Læringstårne fra Kid'oh >>

Kid'oh

KID'OH az et Dán márka, amely játékokat és felszereléseket fejleszt a gyermekek számára - a játékra, a funkcióra. Læs mere >>
KID'OH az et Dán márka, amely játékokat és felszereléseket fejleszt a gyermekek számára - a játékra, a funkcióra és a minőségre összpontosítva. A tartomány széles körben átfüggeszti: Fa játékok, Játszó konyhák és élelmiszerbolt vásárlás Gyerekheverők, golyó medencék, Hab játszószőnyegek és gyakorlati berendezések az autóhoz és a babakocsihoz. Mindent úgy terveztek, hogy a gyermekek fejlesztése és a szülők igényeit szem előtt tartva. A Kid'oh egyesíti a szilárd kivitelezést a skandináv stílusával és sok játéklehetőséggel - tökéletes a mindennapi élethez a gyermekes családokban, ahol a dolgok szórakoztatóak és tartósok is lehetnek. Skjul
DEBUG GLOBAL:
request.locale.iso_code: hu
current_url: /hu-hu/collections/kidoh
current_collection_handle: kidoh
DEBUG: found_top_level = true
DEBUG: active_link = Kid'oh

Szűrő

Kid'oh Gyerekheverő - 70x160 cm - Fehér

Kid'oh Gyerekheverő - 70x160 cm - Fehér

Normál ár 68.772 Ft
Eladási ár 68.772 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 111.126 Ft
Egységár
Kid'oh Játék számítógép / laptop (fa)

Kid'oh Játék számítógép / laptop (fa)

Normál ár 4.439 Ft
Eladási ár 4.439 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 6.829 Ft
Egységár
Kid'oh Fa- és zöldségbolt fával és kiegészítőkkel

Kid'oh Fa- és zöldségbolt fával és kiegészítőkkel

Normál ár 27.488 Ft
Eladási ár 27.488 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 34.360 Ft
Egységár
Kid'oh Sminketükör fiókokkal és kiegészítőkkel
-1%

Kid'oh Sminketükör fiókokkal és kiegészítőkkel

Normál ár 9.839 Ft
Eladási ár 9.839 Ft Normál ár 9.946 Ft
Egységár
Kid'oh Gyerekheverő - 70x160 cm - Zöld

Kid'oh Gyerekheverő - 70x160 cm - Zöld

Normál ár 68.772 Ft
Eladási ár 68.772 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 132.303 Ft
Egységár
Kid'oh Gyerekheverő - 70x160 cm - Szürke

Kid'oh Gyerekheverő - 70x160 cm - Szürke

Normál ár 68.772 Ft
Eladási ár 68.772 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 132.303 Ft
Egységár
Kid'oh Játék étel - Kis Fagylaltbolt Kerekeken

Kid'oh Játék étel - Kis Fagylaltbolt Kerekeken

Normál ár 19.017 Ft
Eladási ár 19.017 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 23.771 Ft
Egységár
Kid'oh Játékpénztárgép

Kid'oh Játékpénztárgép

Normál ár 9.946 Ft
Eladási ár 9.946 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 15.300 Ft
Egységár
Kid'oh Kenyérpirító kiegészítőkkel - FSC

Kid'oh Kenyérpirító kiegészítőkkel - FSC

Normál ár 4.439 Ft
Eladási ár 4.439 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 6.829 Ft
Egységár
Kid'oh Rúdmásoló m. Kiegészítők

Kid'oh Rúdmásoló m. Kiegészítők

Normál ár 5.128 Ft
Eladási ár 5.128 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 7.888 Ft
Egységár
Kid'oh Édes álom Nordic Swan Ecolabel Madras a lifthez - 30x75x4 cm.

Kid'oh Édes álom Nordic Swan Ecolabel Madras a lifthez - 30x75x4 cm.

Normál ár 23.253 Ft
Eladási ár 23.253 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 29.065 Ft
Egységár
Kid'oh Játék konyha kiegészítőkkel

Kid'oh Játék konyha kiegészítőkkel

Normál ár 15.451 Ft
Eladási ár 15.451 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 23.771 Ft
Egységár
Kid'oh Kassza Bolt játék számára

Kid'oh Kassza Bolt játék számára

Normál ár 7.880 Ft
Eladási ár 7.880 Ft
Ajánlott fogyasztói ár: 12.124 Ft
Egységár
Rendezés a következő szerint
  • Kiemelt termékek
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi

Dán játékok Kid'oh

A Kid’oh márka szíve a játék iránti szenvedélyből fakad, és az öröm, amit a családoknak hoz, az az oka, hogy azt csináljuk, amit csinálunk. Nagyon Fa játékok részletes termékeink vannak, ami azt jelenti, hogy olyan tárgyakra hasonlítanak, amelyeket a gyerekek a mindennapjaikban találkoznak. A játék és a valóság keveréke fantasztikus alapot ad egy sor készség, például a szociális és kommunikációs készségek fejlődéséhez. A gyerekek imádnak játszani és utánozni azokat a tevékenységeket, amelyeket a mindennapokban tapasztalnak. Ezért a Kid’oh egy sor olyan játékot kínál, amelyek hasonlítanak a mindennapi tevékenységek elemeihez, mint például a et játék konyha, ahol hely van zöldségek vágására, főzésre és természetesen a mosogatásra is. A gyerekek sokat tanulhatnak a játékon és az utánzás során, és az autentikus játék ételekkel ideális lehetőségek nyílnak a szórakozásra és a tanulásra egyaránt. A játékaink gyártásához használt anyagok minősége biztosítja a termékek hosszú élettartamát, amelyeket bátran át lehet adni a fiatalabb testvéreknek, így sok éven át örömet hozhatnak. Bátorítsd a gyerekeket a játékra és a szórakozásra – a Kid’oh biztonságos és tartós módján.

Nézd meg a választékunkat itt →